bon_turystyczny

jantar vintage campWszystkich wczasowiczów, którzy pragną spędzić niezapomniane wczasy nad morzem, zachęcamy do wizyty w naszym ośrodku Vintage Camp, gdzie od lat oferujemy wysokiej jakości noclegi w Jantarze.

Dla naszych gości oferujemy różnej wielkości kwatery w Jantarze, w przystępnych cenach. Do dyspozycji są pokoje 2, 3 oraz 4-osobowe, każdy z oddzielnym i niezależnym wejściem. W pokojach istnieje również możliwość dostawiania dodatkowych łóżek.

Wszystkie pokoje wyposażone są we własny węzeł sanitarny (wc, umywalka i prysznic), telewizor (dostępne 21 kanałów), lodówkę, szafkę na ubrania oraz czajnik bezprzewodowy. Do pełnej dyspozycji naszych gości jest również dobrze wyposażona kuchnia. Obiekt zasilany jest pompą ciepła, co gwarantuje całoroczny dostęp do ciepłej wody. Wszyscy odwiedzający mogą oczywiście korzystać z darmowego parkingu.

Dla wczasowiczów oferujemy nie tylko pokoje w Jantarze. Mamy również niewielki plac zabaw dla dzieci, a także pole namiotowe dla osób chcących spędzać noce na łonie natury.

Lokalizacja Vintage Camp ułatwia dostęp do największych atrakcji okolicy. Piaszczysta plaża jest oddalona o około pół kilometra, a uroczy i spokojny las - niecałe 150 metrów.

Serdecznie zapraszamy!

Copyright © 2015 Vintage Camp Jantar | Polityka prywatności

82-107 Jantar ul.Zakole 8 | tel. 600 514 298